Cabinet Handles, دستگیره کابینت

مراحل تولید دستگیره کابینت

مراحل تولید دستگیره کابینت

دستگیره کابینت قطعه ای کوچک و در عین حال بسیار مهم در صنعت کابینت سازی است. امروزه برند ها و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در زمینه طراحی و ساخت دستگیره های کابینت فعالیت میکنند.

دستگیره کابینت تولید داخلی

دستگیره کابینت قطعه ای کوچک و در عین حال بسیار مهم در صنعت کابینت سازی است. امروزه برند ها و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری در زمینه طراحی و ساخت دستگیره های کابینت فعالیت میکنند. برای بسیاری از مردم تولید دستگیره کابینت یک امر بسیار معمولی و راحت به نظر میرسد که توسط ماشین آلات انجام میشود. اما وقتی به بررسی ویژگی ها و مراحل تولید این محصول نگاه دقیقی داشته باشید متوجه میشوید که تولید این محصول نیز سختی های خاص خود را دارد. برای مثال طراحی دستگیره یکی از موارد بسیار مهمی است که هنگام تولید دستگیره کابینت باید به آن دقت شود. طراحی این محصولات با توجه به جنس آن ها صورت میگیرد. دستگیره کابینت وسیله ای است که نیروی شخص برای باز و بسته کردن کابینت و کشو ها به آن وارد میشود در نتیجه طراحی آن باید به صورتی انجام بگیرد که مقاومت بالایی در برابر این نیرو وارد شده داشته باشد. طراحی دستگیره کابینت یک عمل بسیار مهم است که باید با توجه به جنس دستگیره ها صورت بگیرد.

تولید انواع دستگیره کابینت

امروزه دستگیره های کابینت در طرح ها و مدل های گوناگونی تولید میشوند که هر کدام از این مدل ها ویژگی ها و زیبایی خاص خود را دارند.

دستگیره های مدرن: این دستگیره ها بیشتر برای آشپزخانه هایی استفاده می شود که کابینت های هایگلاس و MDF و... دارند و به با سبکی مدرن دیزاین شده اند. اغلب این مدل دستگیره ها فلزی و به رنگ های نقره ای و طلایی و ... هستند.

دستگیره های کلاسیک: همانطور که از نام این مدل از دستگیره پیدا است از این محصول برای باز کردن درب کابینت های قدیمی مثل کابینت های فلزی و چوبی استفاده میشود. این دستگیره های اغلب ظاهری طرح دار با طرح های قدیمی ایرانی دارند.

دستگیره کودک، دستگیره مخفی و... دیگر مدل های تولید شده ی دستگیره کابینت هستند که شما میتوانید بسته به نیاز و سلیقه ی خود از بین مدل های ارائه شده محصول مدنظر خود را خریداری نمایید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *